YouTube-Movies
Odsłon dzisiaj: 797
Liczba odsłon: 2055086

Szkolne Mistrzostwa Menagerskie

Uczennice kl. 3TE Weronika Jankowska, Andżelika Stępień i Anna Wąsik przez ostatnie dwa miesiące brały udział w 3. edycji konkursu ekonomicznego Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie z wykorzystaniem Branżowych Symulacji Biznesowych organizowanych przez Fundację Przedsiębiorczości Revas oraz Narodowy Bank Polski pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Konkurs ten jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski, którzy chcą sprawdzić się jako właściciele swojego biznesu.

Podczas rozgrywki eliminacyjnej 3-osobowe zespoły uczestników wcielą się we współwłaścicieli wirtualnych przedsiębiorstw w dwóch kategoriach: Licea Ogólnokształcące oraz Technika i Szkoły Branżowe I stopnia.

Uczestnicy mistrzostw podejmowali realistyczne decyzje biznesowe w ramach których zadecydowali m.in. o: zakupie sprzętu, zatrudnieniu pracowników oraz wyposażeniu ich stanowisk czy o oferowanych usługach i ich cenach.

Drużyna naszej szkoły w finale mistrzostw zajęła 7 miejsce na 180 drużyn. Gratulujemy Weronice, Andżelice i Ani tak wysokiej lokaty!

Na górę strony