YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 4684
Wszystkie wizyty: 489556
Odsłon dzisiaj: 171
Liczba odsłon: 2431605

Szkolne Mistrzostwa Menagerskie

Uczennice kl. 3TE Weronika Jankowska, Andżelika Stępień i Anna Wąsik przez ostatnie dwa miesiące brały udział w 3. edycji konkursu ekonomicznego Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie z wykorzystaniem Branżowych Symulacji Biznesowych organizowanych przez Fundację Przedsiębiorczości Revas oraz Narodowy Bank Polski pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Konkurs ten jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski, którzy chcą sprawdzić się jako właściciele swojego biznesu.

Podczas rozgrywki eliminacyjnej 3-osobowe zespoły uczestników wcielą się we współwłaścicieli wirtualnych przedsiębiorstw w dwóch kategoriach: Licea Ogólnokształcące oraz Technika i Szkoły Branżowe I stopnia.

Uczestnicy mistrzostw podejmowali realistyczne decyzje biznesowe w ramach których zadecydowali m.in. o: zakupie sprzętu, zatrudnieniu pracowników oraz wyposażeniu ich stanowisk czy o oferowanych usługach i ich cenach.

Drużyna naszej szkoły w finale mistrzostw zajęła 7 miejsce na 180 drużyn. Gratulujemy Weronice, Andżelice i Ani tak wysokiej lokaty!

https://www.fundacja.revas.pl/wp-content/uploads/2020/05/SMM3-wyniki-eliminacji-technika-i-szkoly-branzowe.pdf

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony