ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca 2020

26 czerwca 2020 roku społeczność szkolna pożegnała ten nietypowy rok szkolny. Nie było uroczystości w obecności wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców, zaproszonych gości, jednak atmosferę zbliżających się wakacji dało się wyczuć. Inaczej niż dotychczas uczniowie odbierali świadectwa promocyjne, inaczej też absolwenci Branżowej Szkoły I stopnia rozstawali się ze szkołą, ale przecież człowiek potrafi do wielu sytuacji się dostosować! Radzimy sobie również w tej niecodziennej  i trudnej.

Najlepszy absolwent Branżowej Szkoły I stopnia – Michał Jankowski otrzymał nagrodę od przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Białobrzegach, natomiast świadectwo z wyróżnieniem  i nagrodę dla najlepszego ucznia Branżowej Szkoły I stopnia wręczyła uczniowi Pani Dyrektor Iwona Matysiak. Podobnie, najlepszy uczeń Technikum,  Kacper Biniszewski  z klasy I Technikum Informatycznego, z rąk przedstawicieli organu prowadzącego szkołę otrzymał nagrodę, a Pani dyrektor przekazała uczniowi  świadectwo z wyróżnieniem  i nagrodę dla najlepszego ucznia  w Technikum.

    Uczniowie poszczególnych klas świadectwa promocyjne otrzymali z rąk swoich wychowawców, z którymi mogli się spotkać po bardzo długiej przerwie. Pożegnanie roku szkolnego, choć nieuroczyste przebiegło bardzo przyjemnie i spokojnie, oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad reżimu sanitarnego – były maseczki, rękawiczki, dezynfekcja rąk i przede wszystkim zachowanie odległości pomiędzy osobami. 
    Życzymy Wszystkim, aby rozpoczęcie nowego roku szkolnego było  uroczyste i w „normalnych” warunkach, natomiast czas wakacji był dla każdego czasem odpoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o bezpieczeństwie swoim, swoich bliskich, a także zupełnie przypadkowych osób, które spotykamy w sklepie, bądź na ulicy. Dbajmy o siebie i cieszmy się zdrowiem!

Do zobaczenia we wrześniu!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
698558
Wizyty dziś: 184
Wizyty wczoraj: 368
Wizyty w tym miesiącu: 3414
Wizyty w tym roku: 70521
Wszystkie wizyty: 698558
Odsłony dziś: 967
Wszystkie odsłony: 3920384
Użytkownicy on-line: 8

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content