YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 8852
Wszystkie wizyty: 493724
Odsłon dzisiaj: 428
Liczba odsłon: 2446224

Wizyta w przytulisku dla bezdomnych zwierząt we Wrzosowie

Pomimo zamknięcia szkół, udowodniliśmy, że można na nas liczyć, bez względu na sytuację. W czasie izolacji społecznej nie zapomnieliśmy o pokrzywdzonych przez los psiakach z przytuliska dla bezdomnych zwierząt we Wrzosowie, które wspieramy od lat. Jak tylko było to możliwe, ruszyła kontynuacja zbiórki karmy. Jak zwykle zebraliśmy kilkadziesiąt kilogramów chrupek i mnóstwo puszek oraz akcesoria dla zwierząt. W ostatnim dniu roku szkolnego dostarczyliśmy je do przytuliska. W imieniu wolontariuszy, którzy opiekują się zwierzakami dziękujemy za ofiarność wszystkim, którzy przekazali karmę. Liczymy, że zbiórki będziemy z równym powodzeniem kontynuowali po wakacjach.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony