YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 7616
Wszystkie wizyty: 492488
Odsłon dzisiaj: 1556
Liczba odsłon: 2441798

Nasz jest finał IV edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjanci w służbie historii”!

Instytut Pamięci Narodowej wraz z Komendą Główną Policji, w roku szkolnym 2019/2020 zorganizował kolejną edycję konkursu historycznego o losach policjantów II Rzeczypospolitej. Naszą szkołę reprezentowały z klasy I LHp: Julia Wójcik i Aleksandra Karolewska. Wykonanie 3 zadań, opracowanie biogramu policjanta, opisu miejsc pamięci oraz tzw. „żywej lekcji historii”, okazało się w tym roku niezwykle trudne. Komisja konkursowa, oceniała w sumie 60 nadesłanych prac. Wynikiem prac komisji jest nasze miejsce w gronie zwycięzców! Jesteśmy laureatami IV edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjanci w służbie historii”!
W tym roku, w związku z epidemią wirusa Covid-19 nie może odbyć się wyjazd edukacyjny śladami miejsc pamięci na kresach wschodnich. Laureaci otrzymają nagrody finansowe i rzeczowe będące równowartością zaplanowanego wyjazdu edukacyjnego.
Zapraszamy na stronę: 
https://policjanciwhistorii.ipn.gov.pl/pol/aktualnosci/14871,Znamy-laureatow-IV-edycji-konkursu-Policjanci-w-sluzbie-historii.html

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony