ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Nasz jest finał IV edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjanci w służbie historii”!

2 lipca 2020

Instytut Pamięci Narodowej wraz z Komendą Główną Policji, w roku szkolnym 2019/2020 zorganizował kolejną edycję konkursu historycznego o losach policjantów II Rzeczypospolitej. Naszą szkołę reprezentowały z klasy I LHp: Julia Wójcik i Aleksandra Karolewska. Wykonanie 3 zadań, opracowanie biogramu policjanta, opisu miejsc pamięci oraz tzw. „żywej lekcji historii”, okazało się w tym roku niezwykle trudne. Komisja konkursowa, oceniała w sumie 60 nadesłanych prac. Wynikiem prac komisji jest nasze miejsce w gronie zwycięzców! Jesteśmy laureatami IV edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjanci w służbie historii”!
W tym roku, w związku z epidemią wirusa Covid-19 nie może odbyć się wyjazd edukacyjny śladami miejsc pamięci na kresach wschodnich. Laureaci otrzymają nagrody finansowe i rzeczowe będące równowartością zaplanowanego wyjazdu edukacyjnego.
Zapraszamy na stronę: https://policjanciwhistorii.ipn.gov.pl/pol/aktualnosci/14871,Znamy-laureatow-IV-edycji-konkursu-Policjanci-w-sluzbie-historii.html

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
698558
Wizyty dziś: 184
Wizyty wczoraj: 368
Wizyty w tym miesiącu: 3414
Wizyty w tym roku: 70521
Wszystkie wizyty: 698558
Odsłony dziś: 959
Wszystkie odsłony: 3920376
Użytkownicy on-line: 5

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content