YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 151886
Wszystkie wizyty: 474010
Odsłon dzisiaj: 1811
Liczba odsłon: 2356580

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września 2020 roku zapewne przejdzie do historii. Nie tylko ze względu na 81.rocznicę wybuchu II wojny światowej, ale zapewne z powodu, przez wielu  tak długo oczekiwanego, rozpoczęcia nowego, wyjątkowego roku szkolnego. Wiele znaków zapytania o to, w jaki sposób ten rok szkolny się rozpocznie i jak będzie wyglądała nauka w szkole. Nasza szkoła, jak wiele innych,  również stanęła przed wielkim wyzwaniem, aby zajęcia mogły być bezpiecznie realizowane w sposób stacjonarny.

Za sprawą dobrej organizacji wielu osób szkoła została odpowiednio przygotowana do stacjonarnego nauczania. Odbyło się także tradycyjne rozpoczęcie roku szkolnego. Może nie dla wszystkich w sposób stacjonarny i tak uroczysty, ale jednak! Uczniowie klas pierwszych zostali powitani w nowej szkole przez Panią Dyrektor Iwonę Matysiak, która zwracając się do pierwszoklasistów, zapewniła ich, iż w szkole mogą czuć się bezpiecznie i bez większych problemów realizować naukę w wybranych przez siebie kierunkach kształcenia. Pani Dyrektor życzyła wszystkim – uczniom, nauczycielom  i pracownikom szkoły zdrowia, cierpliwości i wytrwałości w tej nowej, nietypowej sytuacji. Mamy nadzieję, iż w atmosferze wzajemnego zrozumienia, życzliwości i troski o bezpieczeństwo nas wszystkich podołamy temu wyzwaniu, a niebawem zapomnimy o tych niedogodnościach. Na nowy rok szkolny życzymy sukcesów w nauce i pracy!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony