YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 130564
Wszystkie wizyty: 452688
Odsłon dzisiaj: 1478
Liczba odsłon: 2268436

Sprzątamy, dbamy, pamiętamy….

17 września 2020 roku uczniowie klasy 2 TI, pod opieką wychowawcy pani Katarzyny Kot, uporządkowali otoczenie pomnika bp Jana Chrapka. Młodzież, wzięła tym samym  udział w corocznej akcji „Sprzątanie świata” , a przy okazji przypomniała sobie o postaci wielkiego człowieka, jakim był biskup radomski Jan Chrapek, który zginął śmiercią tragiczną, nieopodal Białobrzegów, 18 października 2001 roku. Wspólny spacer ulicą Mikowską był dla nas chwilą refleksji, przyjemności i poczucia, że troska o wspólne dobro, jakim jest środowisko oraz pamięć o ważnych wydarzeniach jest tym, co buduje nasze poczucie tożsamości narodowej. 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony