YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 8889
Wszystkie wizyty: 493761
Odsłon dzisiaj: 572
Liczba odsłon: 2446368

SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA. PLASTIK? REZYGNUJĘ. REDUKUJĘ. SEGREGUJĘ.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w tegorocznym Finale 27. Akcji Sprzątanie-świata Polska! Akcja ma przede wszystkim wymiar edukacyjny, gdyż sprzątanie najbliższego otoczenia
to wspólna lekcja poszanowania środowiska.

W tegorocznej akcji wzięli udział uczniowie klas 1TLp, 1TLw, 1TI, 2TŻH, 2Ag, 3TŻ, 3Tlw oraz 3TLI pod opieką wychowawców. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji za duże zaangażowanie i posprzątanie swojego kawałka Polski! Dziękujemy również za współpracę i pomoc w organizacji akcji Zakładowi Usług Komunalnych w Białobrzegach, który dostarczył nam potrzebne worki, rękawiczki i odebrał zebrane odpady.

Tegoroczna akcja przebiega pod hasłem: PLASTIK?REZYGNUJĘ.REDUKUJĘ. SEGREGUJĘ.  Zachęcamy do udziału w akcji w zaciszu własnych domów, poprzez poszukanie zamienników dla produktów plastikowych, które używamy na co dzień. Wdrażajcie zaplanowane zmiany każdego dnia. Dbajmy o środowisko cały rok! DZIAŁAJMY!

Samorząd Uczniowski

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony