YouTube-Movies
W tym roku: 130544
Odsłon dzisiaj: 1364
Liczba odsłon: 2268322

Nakręćmy się na pomaganie!

Piotr jest uczniem naszej szkoły. Ma autyzm i niedosłuch obustronny w stopniu znacznym. Bardzo lubi grać na keyboardzie, tworzyć filmiki na komputerze oraz uwielbia podróże. Jego największym marzeniem jest zwiedzenie Polski wzdłuż i wszerz oraz poznanie polskich miast. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w zbiórce plastikowych nakrętek. Zebrane nakrętki zostaną przekazane Rodzicom Piotra, którzy uzyskane pieniądze przeznaczą na rehabilitację syna i spełnianie jego marzeń związanych z podróżami po Polsce.

Nakręćmy się na pomaganie!!!

Każda nakrętka jest ważna, dlatego nie wyrzucaj jej!

Na każdym piętrze zostały umieszczone pojemniki na nakrętki. Prosimy o wrzucanie do nich nakrętek z opakowań po napojach, a nie wyrzucanie ich do kosza. Większe ilości nakrętek dla Piotra można przynosić do gabinetu pedagoga przez cały rok szkolny.

W tym roku do akcji przyłącza się również Samorząd Uczniowski :)

Na górę strony