YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 8897
Wszystkie wizyty: 493769
Odsłon dzisiaj: 597
Liczba odsłon: 2446393

Wyniki akcji krwiodawstwa

W środę 22 września b.r. odbyła się w naszej szkole pierwsza, w tym roku szkolnym, akcja honorowego oddawania krwi do której zgłosiły się 72 osoby. Krew oddało 55 osób, wśród których było 18 dziewcząt. Ilość osób, która oddała krew w tym dniu, w okresie panującej pandemii jest naprawdę bardzo liczna. Ilość krwi pełnej oddanej w tym dniu to 2554 ml. Inauguracyjna akcja krwiodawstwa była zatem bardzo udana.

Dziękujemy wszystkim dawcom za pomoc w postaci bezcennego daru jakim jest krew.

Wkrótce,  na stronie internetowej szkoły pojawią się terminy następnych akcji krwiodawstwa w tym roku szkolnym. Zapraszamy do współpracy w zakresie oddawania krwi oraz szpiku kostnego osoby pełnoletnie.

Wszystkim uczniom życzymy sukcesów w nauce i do zobaczenia na następnej akcji w listopadzie.

                                                                                 SK PCK

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony