ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Dzień Przedsiębiorczości

15 kwietnia 2014

W dniu 2 kwietnia 2014r. 34 uczniów naszej szkoły, z klas – II Technikum w zawodzie technik ekonomista, II i III Technikum w zawodzie technik logistyk grupa strażacka – wzięło udział w ogólnopolskim programie "Dzień Przedsiębiorczości", organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości we współpracy z Kancelarią Prezydenta RP.

Udział w programie polegał na odbyciu jednodniowej praktyki, w trakcie której uczniowie zapoznawali się z wybranymi stanowiskami pracy, zakresem obowiązków, poznawali obowiązujące zasady pracy, wykonywali zadania pod kierunkiem opiekunów. Do „Dnia Przedsiębiorczości” włączyły się: Starostwo Powiatowe w Białobrzegach oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach.

Dzięki realizacji tego programu uczniowie mogli zapoznać się w praktyce ze specyfiką wybranych zawodów, co ułatwi im podjęcie decyzji dotyczących dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.         

 Szkolni koordynatorzy programu:
 Jolanta Bień
 Agnieszka Zasławska

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
684486
Wizyty dziś: 305
Wizyty wczoraj: 473
Wizyty w tym miesiącu: 1905
Wizyty w tym roku: 56449
Wszystkie wizyty: 684486
Odsłony dziś: 1230
Wszystkie odsłony: 3826557
Użytkownicy on-line: 5

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content