YouTube-Movies
W tym roku: 130563
Odsłon dzisiaj: 1462
Liczba odsłon: 2268420

Stanisław Staszic jest blisko nas!

Stanisław Staszic jest blisko nas! Drodzy Pierwszoklasiści, zachęcamy Was do zapoznania się z postacią Patrona naszej szkoły. Na korytarzach szkoły znajduje się wiele punktów informacyjnych o Stanisławie Staszicu, abyście mogli zgłębić wiedzę na temat Tego Wielkiego Polaka.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o Patronie, na multimedialnej tablicy informacyjnej, przeczytania kalendarium życia i twórczości na tablicy oraz w gablocie (I i II piętro w szkole), czy też wypożyczenia dzieł Stanisława Staszica, znajdujących się w bibliotece. Wiele ciekawych informacji o Patronie  znajdziecie także na stronie internetowej szkoły, w zakładce Patron szkoły. Czytajcie i oglądajcie, bo warto wiedzieć, jakim człowiekiem był Patron naszej szkoły.

Na górę strony