YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 8894
Wszystkie wizyty: 493766
Odsłon dzisiaj: 591
Liczba odsłon: 2446387

Występ członków Koła Teatralnego – czytanie „Balladyny

Jak co roku – nasza Biblioteka oraz Koło Teatralne aktywnie włączyły się do akcji Narodowego Czytania. Udział w tym przedsięwzięciu był okazją do debiutu nowych członków Koła, którzy mieli możliwość po raz pierwszy wystąpić przed swoimi kolegami ze szkoły. Dnia 9 X 2020r. zaprezentowali fragment dramatu Słowackiego pt. „Balladyna”. Zachowując rygor sanitarny (przyłbice były koniecznością, ale i sporym wyzwaniem), czytali tekst w wielu salach lekcyjnych, by mogło ich obejrzeć, a przede wszystkim usłyszeć jak najwięcej osób.

Serdecznie dziękujemy widzom za miłe przyjęcie, wyrozumiałość i słowa uznania. Pani Magdalenie Marchewce składamy wyrazy wdzięczności za niezastąpioną pomoc i opiekę, a Pani Małgorzacie Nowak – za wypożyczenie strojów i rekwizytów. W przyszłym roku chcemy przedstawić „Moralność pani Dulskiej”!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony