YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 8853
Wszystkie wizyty: 493725
Odsłon dzisiaj: 430
Liczba odsłon: 2446226

Turniej piłki nożnej o Puchar Przechodni Dyrektora ZSP

W dniu 7.10.2020r. w naszej szkole na boisku orlik odbył się klasowy turniej piłki nożnej o Puchar Przechodni Dyrektora ZSP. Udział wzięło 14 drużyn, rywalizacja toczyła się systemem pucharowym. Zwyciężyła klasa II Ag, która w finale po rzutach karnych pokonała klasę III TI. W tzw. ,,małym finale” wygrała klasa II Bg i to ona zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej turnieju. Zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

PÓŁFINAŁY

II Bg – III TI         0:1

IV TLP – II Ag     0:0     k. 2:3

Mecz o trzecie miejsce

II Bg – IV TLp   5:2

FINAŁ

II Ag – II TI       0:0      k. 1:0

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony