YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 151869
Wszystkie wizyty: 473993
Odsłon dzisiaj: 1717
Liczba odsłon: 2356486

Dyplomy dla laureatek konkursu „Policjanci w służbie historii”

Dyrektor Biura Edukacji Historycznej przy Instytucie Pamięci Narodowej, przesłał na ręce Pani Dyrektor Iwony Matysiak, dyplomy dla naszych laureatek IV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjanci w służbie historii”. Zwyciężczyniami zostały Aleksandra Karolewska i Julia Wójcik z klasy II LHp. Zaangażowanie i kreatywność dziewczyn w wykonywanie zadań konkursowych, utrudnione zagrożeniem epidemiologicznym, skutkowało zdobyciem głównej nagrody w tym ogólnopolskim konkursie. Gratulujemy i życzymy zwycięstwa w kolejnych edycjach.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony