Góra Grosza startuje!

2 listopada 2020

Przyłączcie się i razem usypmy 21. wielką Górę Grosza. To niezwykła Góra w niezwykłych czasach, bo ten rok szkolny to duże wyzwanie dla nas wszystkich.

W Górze Grosza każdy najdrobniejszy grosik ma wartość i moc. Bądźmy blisko bez względu na odległość.

W tym roku organizujemy zbiórkę monet w poszczególnych klasach! Każdy z Was może zbierać monety (od 1 gr do 5 zł) w zaciszu własnych domów, a finał akcji odbędzie się poprzez zliczenie monet zebranych przez uczniów w każdej klasie. Zbierzmy jak najwięcej! Pomóżmy  dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają z rodzicami. Dla nich zbierajmy Górę Grosza! Przekazane przez Was monety to realna pomoc dla bardzo wielu dzieci.

Zapraszamy serdecznie do udziału w akcji Góra Grosza.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian

Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.