Spotkanie Wojewody Mazowieckiego z młodzieżą powiatu białobrzeskiego

28 kwietnia 2014

W dniu 25 kwietnia 2014r. młodzież naszej szkoły oraz liceum uczestniczyła w spotkaniu Wojewody Mazowieckiego Jacka Kozłowskiego zorganizowanego w Hali sportowej w Białobrzegach.

W spotkaniu uczestniczyli również:  Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Leszek Ruszczyk, Starosta Białobrzeski Andrzej Oziębło, Wicestarosta Białobrzeski Adam Bolek, Sekretarz Powiatu Piotr Kacprzak, Kierownik Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu Rafał Rajkowski, Dyrektor Wojewódzkiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Warszawie Robert Kęsy oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego Zbigniew Sobczak.

Podczas spotkania została podpisana wstępna umowa w sprawie budowy zalewu w Białobrzegach.  Pan starosta Andrzej Oziębło podziękował za dotychczasową współpracę z Wojewodą Mazowieckim, dzięki której możliwe było zrealizowanie wielu wspaniałych przedsięwzięć na rzecz lokalnej społeczności. Wicestarosta białobrzeski Pan Adam Bolek przedstawił szczegółowo pracę Wojewody Mazowieckiego na rzecz ziemi białobrzeskiej w ostatnich latach.  Podziękował między innymi za szybką i skuteczną pomoc, jaką otrzymali rolnicy za pośrednictwem wojewody w związku ze skutkami wichury. Wojewoda Mazowiecki Pan Jacek Kozłowski opowiedział młodzieży o swojej pracy, obowiązkach oraz planach na przyszłość.

Licznie zebrana młodzież zadawała pytania dotyczące inwestycji oraz pracy wojewody. Dla młodzieży była to wspaniała lekcja wiedzy o społeczeństwie.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Wizyty w tym miesiącu: 1907

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.