YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 151866
Wszystkie wizyty: 473990
Odsłon dzisiaj: 1693
Liczba odsłon: 2356462

Biało-czerwone słodkości

Święto Niepodległości -  ten dzień w Polsce obchodzony był zawsze bardzo uroczyście, organizowano koncerty, akademie, inscenizacje, wykłady. 102 rocznica odzyskania niepodległości miała też inaczej wyglądać w naszej szkole. Jedną z atrakcji, które uświetniłoby to wydarzenie byłby finał konkursu gastronomicznego na ciastko patriotyczne. Covid-19 przeszkodził nam w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia w szkole. Jednak nie poddaliśmy się. Zorganizowaliśmy konkurs w innej formie – „zdalnej”. Nasi uczniowie jak zwykle nie zawiedli, przygotowali wypieki w domu i przesłali nam fotografie. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

Wyróżnione prace:

Natalia Trzaska kl. 1 TŻ, Amelia Kuźma kl. 1 TŻ, Natalia Neska kl. 3TŻ, Dominika Radecka kl. 1 TŻ


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony