YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 151876
Wszystkie wizyty: 474000
Odsłon dzisiaj: 1748
Liczba odsłon: 2356517

Szkolny turniej League of Legends został zakończony!


Z przyjemnością chcemy poinformować, że zakończyła się pierwsza edycja naszego turnieju zorganizowanego wraz z samorządem szkolnym. Na samym starcie bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom i drużynom, które wzięły udział i dzielnie walczyły do samego końca, bez Was by się nie udało! Uświadczyło nas to w przekonaniu, że i takie eventy mają popyt w naszej szkole i są bardzo ciepło przyjmowane.

Wydarzenie to zapoczątkuje całkowicie nowy rodzaj rozrywki i "konkursów" w murach ZSP. Turniej był pełen emocji, rozgrywki odbywały się przez 4 dni i codziennie zawodnicy dawali z siebie wszystko, by zniszczyć nexus przeciwnika. Wszystkie drużyny były zorganizowane i beż żadnych problemów udało się rozegrać wszystkie mecze w ramach czasowych.

Gratulujemy zwycięzcy turnieju, była to drużyna Krzysztofa Cybulskiego – SŁUGUSY MOKOVA w składzie:

-Cybulski Krzysztof
-Mikołaj Romanowski
-Kacper Sokołowski
-Traczyk Bartłomiej
-Michał Sowiński

pokazała się ona z bardzo technicznej strony, świetnie zgrani i skomunikowani ze sobą zawodnicy zagrali cały turniej bez porażki, co świadczy o ich naprawdę dobrym poziomie w rozgrywkach competetive. Wykazali się również świetnym zrozumieniem gry i taktycznym podejściem do każdego ważnego aspektu. Ogromne brawa i życzymy dalszych sukcesów!

Ogromne podziękowania kierujemy do Michała Puchalskiego i Kamila Truszkiewicza, którzy podjęli się wyzwania i profesjonalnie zabrali się za komentowanie Finału.

Prowadzili transmisje na żywo, komentowali, analizowali grę i jednocześnie zabawiali widownię. Nie zabrakło humorystycznych odniesień, memów czy ciekawych anegdotek. Po Finale zorganizowali wywiady z zawodnikami drużyn, organizatorem i widzami. Życzymy samych sukcesów w casterce i liczymy na to, że będą oni z nami przez kolejne turnieje!

Słowami podsumowania, dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom, mamy nadzieję, że zobaczymy się jeszcze na innych tego typu turniejach.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony