ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Szkolny turniej League of Legends został zakończony!

17 listopada 2020


Z przyjemnością chcemy poinformować, że zakończyła się pierwsza edycja naszego turnieju zorganizowanego wraz z samorządem szkolnym. Na samym starcie bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom i drużynom, które wzięły udział i dzielnie walczyły do samego końca, bez Was by się nie udało! Uświadczyło nas to w przekonaniu, że i takie eventy mają popyt w naszej szkole i są bardzo ciepło przyjmowane.

Wydarzenie to zapoczątkuje całkowicie nowy rodzaj rozrywki i „konkursów” w murach ZSP. Turniej był pełen emocji, rozgrywki odbywały się przez 4 dni i codziennie zawodnicy dawali z siebie wszystko, by zniszczyć nexus przeciwnika. Wszystkie drużyny były zorganizowane i beż żadnych problemów udało się rozegrać wszystkie mecze w ramach czasowych.

Gratulujemy zwycięzcy turnieju, była to drużyna Krzysztofa Cybulskiego – SŁUGUSY MOKOVA w składzie:

-Cybulski Krzysztof
-Mikołaj Romanowski
-Kacper Sokołowski
-Traczyk Bartłomiej
-Michał Sowiński

pokazała się ona z bardzo technicznej strony, świetnie zgrani i skomunikowani ze sobą zawodnicy zagrali cały turniej bez porażki, co świadczy o ich naprawdę dobrym poziomie w rozgrywkach competetive. Wykazali się również świetnym zrozumieniem gry i taktycznym podejściem do każdego ważnego aspektu. Ogromne brawa i życzymy dalszych sukcesów!

Ogromne podziękowania kierujemy do Michała Puchalskiego i Kamila Truszkiewicza, którzy podjęli się wyzwania i profesjonalnie zabrali się za komentowanie Finału.

Prowadzili transmisje na żywo, komentowali, analizowali grę i jednocześnie zabawiali widownię. Nie zabrakło humorystycznych odniesień, memów czy ciekawych anegdotek. Po Finale zorganizowali wywiady z zawodnikami drużyn, organizatorem i widzami. Życzymy samych sukcesów w casterce i liczymy na to, że będą oni z nami przez kolejne turnieje!

Słowami podsumowania, dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom, mamy nadzieję, że zobaczymy się jeszcze na innych tego typu turniejach.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian
Statystyka odwiedzin
565857
Wizyty dziś: 301
Wizyty wczoraj: 316
Wizyty w tym miesiącu: 888
Wizyty w tym roku: 80985
Wszystkie wizyty: 565857
Odsłony dziś: 2981
Wszystkie odsłony: 2896408
Użytkownicy on-line: 16
Kalendarz
Sierpień 2021
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content