YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 4676
Wszystkie wizyty: 489548
Odsłon dzisiaj: 121
Liczba odsłon: 2431555

Ogólnopolski Konkurs „Liga Młodych Logistyków”

W dniu 7 grudnia 2020 r. odbył się etap szkolny X Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Liga Młodych Logistyków” zorganizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Kolejny raz uczniowie klas logistycznych wzięli udział w tym konkursie. W etapie szkolnym uczestniczył trzyosobowy zespół z klasy III TLw.
Eliminacje szkolne odbyły się on-line i polegał na grupowym rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru oraz dwóch zadań obliczeniowych. Czas pracy wynosił zaledwie 30 minut. Rozwiązanie testu wymagało szczegółowej wiedzy z zakresu logistyki oraz kreatywnego myślenia pod presją czasu.

Trzymamy kciuki za uczestników i z niecierpliwością oczekujemy na wyniki eliminacji.


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony