YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 4681
Wszystkie wizyty: 489553
Odsłon dzisiaj: 148
Liczba odsłon: 2431582

Olimpiada Zwolnieni z Teorii

Szanowna Dyrekcjo! Mamy przyjemność poinformować, że uczniowie z Państwa szkoły: Ola Baran, Kacper Dźwigulski, Jakub Bolek, Natalia Kocon, Beata Bernaś, Patryk Płaszczyński, Patrycja Bednarska, przeszli do kolejnego etapu olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii. Serdecznie gratulujemy innowacyjnego podejścia do nauczania oraz wspierania uczniów w rozwijaniu kompetencji przyszłości. By dodać młodzieży energii i motywacji do działania, zachęcamy do świętowania tego sukcesu na forum szkoły. Przed uczestnikami olimpiady jeszcze 3 etapy, a okoliczności, w których obecnie żyjemy są niełatwe, więc wsparcie od strony pedagogów i dyrekcji może okazać się niezwykle pomocne w realizacji zadań związanych z olimpiadą. 

Olimpiada Zwolnieni z Teorii jest pierwszą praktyczną olimpiadą w Polsce. Dzięki niej uczniowie mają szansę rozwijać kompetencje przydatne na rynku pracy, takie jak zarządzanie, kreatywność czy rozwiązywanie problemów, a także zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy czy rekrutacji na studia.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Zwolnieni z Teorii

 


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony