YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 4671
Wszystkie wizyty: 489543
Odsłon dzisiaj: 104
Liczba odsłon: 2431538

Rodzinne przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia

6 grudnia tego roku podobno sanie Mikołaja zostały zatrzymane,  bo 6 reniferów  w zaprzęgu przekraczało
5-osobowy limit, a Rudolfowi zrobiono test który wyszedł pozytywny i renifer przebywał w izolatorium.

Zamknięci w domach na zdalnym nauczaniu, uczniowie klas I i II technikum żywienia, postanowili temu zaradzić i przygotować bezpieczne –  świąteczne  domki dla Mikołaja. Stosując innowacyjne wykorzystanie herbatników, ciastek i ciasteczek, przy pomocy każdej pary rak domowników, sklejali ściany z zaprawy lukru królewskiego. Tworzyli pomysłowe i słodkie kompozycje, dobierając różnorodne techniki dekoratorskie. I tak powstały kolorowe dachy z żelek, choinki i bałwanki z waty cukrowej i bezików, ogrodzenia ze słomek, a wszystko oprószane cukrem pudrem i lukrem, by lśniło i bieliło się, aby w domach rodzinnych nie było tak szaro i ponuro jak za oknem.

Kolorowych świąt!  :)


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony