Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

29 kwietnia 2014

25 kwietnia 2014r. pożegnaliśmy uczniów czterech klas maturalnych. Po raz pierwszy mury naszej szkoły opuścili absolwenci w zawodzie technik logistyk.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Ks. Proboszcz Artur Hejda, Starosta Powitu Białobrzeskiego Andrzej Oziębło, Wicestarosta Białobrzeski Adam Bolek, Naczelnik Wydziału Edukacji Zbigniew Sobczak, Dowódca 1 Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego w Ogrodzienicach ppłk. Andrzej Kozera, mł. insp. Janusz Guziak – z-ca Komendanta Policji w Białobrzegach, st. kap. Zenon Jachowski – z-ca Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Białobrzegach, p. Stanisław Kośla – Prezes Zarządu Rejonowego PCK w Białobrzegach, a także przedstawiciele rodziców na czele z Przewodniczącą Rady Rodziców p. Elżbietą Górecką.

Po przekazaniu Sztandaru Szkoły uczniom klas młodszych maturzyści złożyli kwiaty pod pomnikiem Patrona Szkoły.

Dominik Piekarski otrzymał z rąk Pana Starosty statuetkę dla najlepszego absolwenta. Pani Dyrektor wręczyła nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce oraz aktywnie biorącym udział w życiu szkoły.

Uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami przygotowali część artystyczną.

Podczas uroczystości rozdano wszystkim absolwentom świadectwa ukończenia szkoły, zaś uczniowie klas logistycznych otrzymali również certyfikaty ukończenia szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa Publicznego i Bezpieczeństwa Narodowego.

Przedstawiciele tegorocznych maturzystów złożyli podziękowania Dyrekcji, repliki zegarków rolex wychowawcom, nauczycielom i pracownikom Szkoły za trud włożony w ich edukację  i wychowanie.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym.