ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

„Podróżuj, śnij, odkrywaj” – LOS ANGELES

4 maja 2021

27 kwietnia odbyło się spotkanie online z panią Sylvią Wilk. Polką, która mieszka w Los Angeles od 2008 roku, w samym centrum Hollywood.

Ze względu na różnice czasowe spotkanie rozpoczęło się o godzinie 21:00 i trwało 1,5 godziny. Uczniowie mieli okazję posłuchać o życiu w Los Angeles. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od rozmowy o pogodzie 😉  Pani Sylvia jest nauczycielka języka polskiego w Polskiej Szkole ​im. H. Modrzejewskiej w Los Angeles, więc nie zabrakło opowieści o szkołach w LA i pytań o system edukacji. Nasz gość prowadzi również własną firmę spedycyjną co pozwoliło na uzyskanie rzetelnych informacji na temat zarobków i systemu zatrudniania.  Pani Sylvia uwielbia jeździć na rowerze i wspinać się po wzgórzach Hollywood, więc mieliśmy okazję obejrzeć również piękne fotografie i posłuchać o atrakcjach turystycznych tego regionu.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, piękne zdjęcia i ciekawe opowieści zachwyciły uczestników. Serdecznie dziękujemy za spotkanie i cudowną podróż po Los Angeles.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Marta Jaworska

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
698568
Wizyty dziś: 194
Wizyty wczoraj: 368
Wizyty w tym miesiącu: 3424
Wizyty w tym roku: 70531
Wszystkie wizyty: 698568
Odsłony dziś: 1000
Wszystkie odsłony: 3920417
Użytkownicy on-line: 4

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content