ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Pożegnanie absolwentów technikum

6 maja 2021

30 kwietnia 2021 roku, drugi rok z rzędu, absolwenci technikum opuścili mury szkoły w niecodziennej atmosferze. Wyjątkowe pożegnanie maturzystów spowodowane było sytuacją epidemiczną w kraju i  na świecie.  Jednak,  w  tym roku, dyrekcja i wychowawcy, a także przedstawiciele klas trzecich zadbali, by ta chwila miała namiastkę uroczystości. Wręczenie świadectw ukończenia szkoły, nagród oraz statuetek miało miejsce przed budynkiem szkoły, z zachowaniem rygorów sanitarnych, ale jednak w podniosłym charakterze. Najlepsi uczniowie kończący technikum otrzymali z rąk Pani Dyrektor Iwony Matysiak nagrody i świadectwa z wyróżnieniem, a najlepszej absolwentce technikum- Klaudii Burskiej z klasy IV TE – statuetkę wręczyli obecni na uroczystości przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Białobrzegach:  Pan Bartłomiej Kowalczyk – Wicestarosta oraz Pani Grażyna Wieteska – Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu.

         Pani Dyrektor zwróciła się do uczniów kończących szkołę z życzeniami sukcesów w dorosłym życiu oraz powodzenia na egzaminach maturalnych, zapewniając, iż po trudnych chwilach nadejdą te lepsze. Życzenia Pani Dyrektor kierowane do absolwentów zostały umieszczone na stronie internetowej szkoły oraz profilu szkoły na Facebook-u. Koledzy i koleżanki z klas trzecich technikum przygotowali dla maturzystów prezentację ze wspomnieniami z lat spędzonych w szkole, która również została udostępniona za pośrednictwem Internetu.

         Życzymy maturzystom powodzenia na egzaminach, wierząc mocno, iż ten trudny czas szybko minie.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
698563
Wizyty dziś: 189
Wizyty wczoraj: 368
Wizyty w tym miesiącu: 3419
Wizyty w tym roku: 70526
Wszystkie wizyty: 698563
Odsłony dziś: 988
Wszystkie odsłony: 3920405
Użytkownicy on-line: 7

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content