Pierwszy etap XXV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

24 maja 2021

Na początku było Słowo…

W naszej szkole odbył się pierwszy etap XXV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. W tym roku przedmiotem zmagań młodych biblistów była Księgi Ezechiela i Ewangelia według św. Jana.

Od Słowa wszystko się zaczęło jak głosi prolog Ewangelii Jana. Idąc za tym przykładem chwycili za pióra, długopisy i zachwycili swoimi osiągnięciami.

Trzy osoby awansowały do diecezjalnego etapu konkursu zdobywając minimum punktowe.

Zwycięzcami ex aeqo zostali Kacper Otulak z kl. I THR i Malwina Górecka oraz Julia Pruś z kl. ITŻ.

Jan był umiłowanym i najmłodszym uczniem Jezusa podobnie jak laureaci, którzy są pierwszoklasistami. Cieszy duża liczba uczestników konkursu. Wierzymy, że za rok w normalnych warunkach liczba chętnych będzie jeszcze wyższa.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Wszystkie odsłony: 3920450

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.