V Szkolny Konkurs Wiedzy Logistycznej

3 czerwca 2021

Z impetem wracamy do normalności. Dnia 1 czerwca 2021 roku uczniowie klas pierwszych brali udział w piątym Szkolnym Konkursie Wiedzy Logistycznej. Nauczyciele przedmiotów zawodowych zorganizowali współzawodnictwo w zakresie znajomości zagadnień organizacji przepływu towarów, zasad zaopatrzenia, logistycznej obsługi klienta, postępowania z odpadami, znakowania towarów oraz zabezpieczania ładunków na czas transportu i magazynowania. Uczestnicy zmierzyli się z pytaniami testowymi oraz zadaniami otwartymi.

W tej rywalizacji pierwsze miejsce przypadło uczennicy klasy I TLp Natalii Korzeniowskiej. Drugi wynik uzyskał uczeń klasy I TLp Daniel Gutowski.

Szkolny Konkurs Wiedzy Logistycznej stanowi wprowadzenie do zawodu, podnosi jakość wiedzy, przygotowuje do egzaminu zawodowego, rozwija zainteresowania, a także stanowi zachętę do udziału w Olimpiadzie Wiedzy Logistycznej.

Laureatom serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Wizyty w tym miesiącu: 1931

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.