Konferencja PCPR

21 czerwca 2021

Nasza szkoła znana jest w lokalnym środowisku ze wspierania i udzielania pomocy w organizowaniu różnego rodzaju wydarzeń i projektów. Ostatnio na prośbę Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przygotowaliśmy poczęstunek dla uczestników konferencji, która miała miejsce w dniach 16-17 czerwca. Zadanie nasze polegało na zaproponowaniu menu, skalkulowaniu kosztów, złożeniu zamówienia na surowce niezbędne do przygotowania słodkiej przekąski na przerwę kawową i pyszne obiady.

Wykorzystując szkolne zaplecze kuchenne i umiejętności uczniów inspirowanych doświadczeniem kadry nauczycielskiej przygotowaliśmy dania, które wzbudziły zachwyt zarówno organizatorów jak i uczestników konferencji. Walory smakowe oraz sposób podania, świadczą o profesjonalizmie i w niczym nie odbiegały od propozycji zakładów zajmujących się biznesowo obsługa tego typu imprez.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Wizyty w tym miesiącu: 1905

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.