ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 i pożegnanie absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia

25 czerwca 2021

Nadszedł czas, by pożegnać ten trudny rok szkolny. Wszyscy czekali  z utęsknieniem na dzień 25 czerwca 2021 roku, by odebrać świadectwa promocyjne, a uczniowie klas trzecich Branżowej Szkoły I stopnia świadectwa ukończenia szkoły.

    W rygorach sanitarnych, ale nareszcie w większym gronie mogliśmy spotkać się tego dnia, by wspólnie świętować zakończenie roku szkolnego i pożegnać absolwentów klas trzecich. O godzinie 9.00,  na boisku szkolnym, zebrali się uczniowie klas promocyjnych, by uczestniczyć w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Uczniów, wychowawców, nauczycieli i rodziców swoją obecnością zaszczycił Pan Sylwester Korgul – Starosta Białobrzeski, który w serdecznych słowach zwrócił się do zebranych  i podziękował nauczycielom, jak i uczniom oraz ich rodzicom za pracę i zaangażowanie. Z rąk Pana Starosty statuetkę dla najlepszego ucznia Technikum otrzymał Kacper Biniszewski z klasy drugiej Technikum Informatycznego. Pani Wicedyrektor Renata Korczak wręczyła uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Nagrodzeni zostali również uczniowie ze stuprocentową frekwencją.

    W uroczystości pożegnania absolwentów klas trzecich Branżowej Szkoły I stopnia, która odbyła się o godz. 10.00 w sali gimnastycznej, wzięli udział uczniowie klas trzecich, przedstawiciele klas drugich oraz wychowawcy, nauczyciele i rodzice uczniów. Pani Dyrektor pogratulowała absolwentom ukończenia kolejnego etapu edukacji, życząc sukcesów w przyszłości oraz podejmowania tylko dobrych decyzji w dorosłym życiu. Wszyscy absolwenci otrzymali świadectwa z rąk Pani Dyrektor, a uczniowie wyróżniający się w nauce nagrody. Najlepszy uczeń Branżowej Szkoły I stopnia- Jakub Wolski  z klasy III A otrzymał statuetkę ufundowaną przez Starostę Białobrzeskiego.

    Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości dążeniu do obranego celu. Tymczasem, udanych wakacji, bezpiecznego odpoczynku  i powrotu do szkoły we wrześniu z dużą dawką energii!

                                         

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
867265
Wizyty dziś: 185
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 5188
Wizyty w tym roku: 94690
Wszystkie wizyty: 867265
Odsłony dziś: 614
Wszystkie odsłony: 4930676
Użytkownicy on-line: 7

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl