Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 i pożegnanie absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia

25 czerwca 2021

Nadszedł czas, by pożegnać ten trudny rok szkolny. Wszyscy czekali  z utęsknieniem na dzień 25 czerwca 2021 roku, by odebrać świadectwa promocyjne, a uczniowie klas trzecich Branżowej Szkoły I stopnia świadectwa ukończenia szkoły.

W rygorach sanitarnych, ale nareszcie w większym gronie mogliśmy spotkać się tego dnia, by wspólnie świętować zakończenie roku szkolnego i pożegnać absolwentów klas trzecich. O godzinie 9.00,  na boisku szkolnym, zebrali się uczniowie klas promocyjnych, by uczestniczyć w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Uczniów, wychowawców, nauczycieli i rodziców swoją obecnością zaszczycił Pan Sylwester Korgul – Starosta Białobrzeski, który w serdecznych słowach zwrócił się do zebranych  i podziękował nauczycielom, jak i uczniom oraz ich rodzicom za pracę i zaangażowanie. Z rąk Pana Starosty statuetkę dla najlepszego ucznia Technikum otrzymał Kacper Biniszewski z klasy drugiej Technikum Informatycznego. Pani Wicedyrektor Renata Korczak wręczyła uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Nagrodzeni zostali również uczniowie ze stuprocentową frekwencją.

W uroczystości pożegnania absolwentów klas trzecich Branżowej Szkoły I stopnia, która odbyła się o godz. 10.00 w sali gimnastycznej, wzięli udział uczniowie klas trzecich, przedstawiciele klas drugich oraz wychowawcy, nauczyciele i rodzice uczniów. Pani Dyrektor pogratulowała absolwentom ukończenia kolejnego etapu edukacji, życząc sukcesów w przyszłości oraz podejmowania tylko dobrych decyzji w dorosłym życiu. Wszyscy absolwenci otrzymali świadectwa z rąk Pani Dyrektor, a uczniowie wyróżniający się w nauce nagrody. Najlepszy uczeń Branżowej Szkoły I stopnia- Jakub Wolski  z klasy III A otrzymał statuetkę ufundowaną przez Starostę Białobrzeskiego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości dążeniu do obranego celu. Tymczasem, udanych wakacji, bezpiecznego odpoczynku  i powrotu do szkoły we wrześniu z dużą dawką energii!