ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Drugi tydzień praktyk zawodowych w Bułgarii

1 sierpnia 2021

Przesyłamy kolejne nowiny ze słonecznej Bułgarii w ramach projektu Erasmus+ „Staszic Zawodowiec w Europie”. Drugi tydzień pobytu na praktykach, to nadal zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń, słowem praca, a po pracy relax, plaża, baseny…. Niestety, wszystko co dobre, czasem za szybko się kończy, niedługo trzeba wracać do domu, a wszyscy chcielibyśmy zostać tutaj jeszcze dłużej. Nowopoznani bułgarscy koledzy, koleżanki i współpracownicy są bardzo mili. Chcielibyśmy jeszcze się pochwalić tym, że Pani dyrektor hotelu zaproponowała, abyśmy zaprezentowali wybrane dania kuchni polskiej. Dlatego w minioną środę  (28.07) po krótkiej naradzie postanowiliśmy przygotować bułgarskim gościom restauracji hotelu Forest Beach barszcz czerwony z pierogami: mięsnymi oraz ruskimi, które w mgnieniu oka rozeszły się, jak świeże bułeczki. Mamy te zdolności kulinarne – oczywiście doprawiali wszyscy opiekunowie. Wyszło przepysznie 🙂 

Do zobaczenia w Polsce. 

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
684500
Wizyty dziś: 319
Wizyty wczoraj: 473
Wizyty w tym miesiącu: 1919
Wizyty w tym roku: 56463
Wszystkie wizyty: 684500
Odsłony dziś: 1316
Wszystkie odsłony: 3826643
Użytkownicy on-line: 6

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content