ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Część wszystkim! Olá a todos! 🥰

20 sierpnia 2021
Choć na chwilę chcemy Was przenieść do słonecznej Bragi i pokazać, jak radzimy sobie z powierzonymi nam zadaniami 💁‍♀️💁‍♂️👍😃

W poniedziałek (16.08) po wspólnie zjedzonym posiłku 🥪🧃 który przygotowały nam Soreczki wraz z dyżurującym uczniami, wybraliśmy się busami do wcześniej ustalonych miejsc pracy 🚍🏙️ Poznaliśmy naszych pracodawców oraz współpracowników obiektów. Każdy z nas musiał przejść szkolenie BHP oraz zapoznać się z zasadami, jakie panują w hotelach i restauracjach w Portugalii 🇵🇹🏨🍽️ Pomimo wielu towarzyszących nam emocji, związanych z nowym miejscem, mamy mnóstwo energii, aby z dnia na dzień poszerzać swoją wiedzę o nowe doświadczenia i umiejętności 😃
Do zobaczenia! See you soon! Vejo você em breve! 🤗
Erasmus+ „Staszic Zawodowiec w Europie” 🇪🇺
 
BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
821441
Wizyty dziś: 115
Wizyty wczoraj: 590
Wizyty w tym miesiącu: 13573
Wizyty w tym roku: 48866
Wszystkie wizyty: 821441
Odsłony dziś: 373
Wszystkie odsłony: 4687817
Użytkownicy on-line: 5

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl