ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Wszytko co piękne ma swój początek, ale również i koniec…

30 sierpnia 2021

Drugi tydzień praktyk minął nam w mgnieniu oka. Kontynuowaliśmy pracę w hotelach i restauracjach. W środę wieczorem odwiedziliśmy przepiękne Sanktuarium Bom Jesus, które jest drugim miejscem zaraz po Fatimie, najczęściej odwiedzanym przez turystów z całego świata. W czwartek późnym popołudniem, zostaliśmy zaproszeni przez naszych przyjaciół z BragaMob do klimatycznej restauracji w Villa Garden, gdzie odbyło się uroczyste zakończenie praktyk połączone z wykwintną kolacją w stylu portugalskim. Na uroczystości otrzymaliśmy certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności. 

W piątek po śniadaniu wyruszyliśmy w podróż do malowniczego Porto. Mieliśmy okazję zobaczyć zachwycająca architekturę miasta oraz przejść obok biblioteki, gdzie powstała pierwsza część słynnej serii Harrego Pottera. 

W sobotnie popołudnie, smutkiem na twarzy pożegnaliśmy Portugalię – kraj, w którym spędziliśmy cudowne dwa tygodnie 👋 🇵🇹

Dzień zaczęliśmy od wspólnego śniadania, a nasze myśli krążyły wokół najlepszych wspomnień, śmiesznych chwil oraz pięknych krajobrazów portugalskich miast. Niestety, czas szybko ucieka i nim się obejrzeliśmy, mijaliśmy już bramki na lotnisku w Porto. Pomimo długiego oczekiwania w kolejce, staraliśmy się nie tracić pozytywnej energii, co sami możecie ocenić na załączonych zdjęciach 😃

Dolecieliśmy! Witaj Polsko!🇵🇱 Cali, zdrowi i wypoczęci oczekujemy na powrót do szkoły. Mamy ogromną nadzieję, że to nie koniec naszych podróży po świecie! 

Erasmus+ „Staszic Zawodowiec w Europie” 🇪🇺

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
669578
Wizyty dziś: 17
Wizyty wczoraj: 297
Wizyty w tym miesiącu: 6796
Wizyty w tym roku: 41541
Wszystkie wizyty: 669578
Odsłony dziś: 26
Wszystkie odsłony: 3691042
Użytkownicy on-line: 5

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content