ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Wirtualna mobilność w ramach projektu Erasmus+ „Let’s salvage from oblivion”

3 listopada 2021

W dniu dzisiejszym, wraz z zaprzyjaźnionymi szkołami z Portugalii i Bułgarii, rozpoczęliśmy wirtualną mobilność w ramach projektu Erasmus+ „Let’s salvage from oblivion”. Nasze wirtualne spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor Iwona Matysiak, która powitała uczestników projektu. Następnie przedstawili się uczestnicy projektu z ZSP i zaprosili uczestników z Portugalii i Bułgarii na wirtualny spacer po naszej szkole. W kolejnych częściach zaprezentowali się uczestnicy z pozostałych państw zapraszając nas w wirtualną podróż do Bułgarii oraz po portugalskim mieście Braga. Po krótkiej przerwie Szkolny Zespół Taneczny Misz Masz zaprezentował tradycyjne polskie stroje i tańce ludowe, a następnie zaprosiliśmy pozostałych uczestników projektu do wspólnej nauki najbardziej popularnego tańca ludowego w Polsce – Krakowiaka. Na koniec mieliśmy okazję nauczyć się tradycyjnego tańca bułgarskiego od naszych przyjaciół. Przygotowali oni nawet lekcję wychowania fizycznego o tańcach. Do zobaczenia jutro!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
669606
Wizyty dziś: 45
Wizyty wczoraj: 297
Wizyty w tym miesiącu: 6824
Wizyty w tym roku: 41569
Wszystkie wizyty: 669606
Odsłony dziś: 115
Wszystkie odsłony: 3691131
Użytkownicy on-line: 4

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content