Międzyszkolny Konkurs Hotelarski ,,Zostań Mistrzem Hotelarstwa 2021’’

19 listopada 2021

W dniu 16 listopada 2021r dwie uczennice z Technikum Hotelarstwa: Justyna Czapska z klasy III TLHp oraz Aleksandra Wojciechowska z klasy III TZHg wraz z opiekunem Panią Kingą Telbuch, reprezentowały nasza szkołę podczas V edycji Międzyszkolnego Konkursu Hotelarskiego ,,Zostań Mistrzem Hotelarstwa 2021’’ w Zespole Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie. Podczas konkursu uczestnicy musieli wykazać się wiedzą zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Pomimo dużej konkurencji nasze uczennice zajęły imponujące miejsca.

Miejsce II na podium zajęła Justyna Czapska, otrzymując w nagrodę voucher na pobyt w PARKHOTEL&SPA Łysoń****, Aleksandra Wojciechowska uzyskała wyróżnienie na IV miejscu i otrzymała kartę prezentową do Empiku.

Udział w konkursie był niezwykle cenną lekcją dla uczestników. Mieli oni również okazję uczestniczyć w prelekcji Pana Karola Webera– Inspektora Hotelowego oraz założyciela bloga Enjoyyourstay.pl poświęconego pasji hotelarstwa oraz podróżom, a także nawiązać nowe kontakty z uczniami ze szkół hotelarskich z całej Polski.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.