Dla Obrońców Granic Niepodległej

2 grudnia 2021

Uczniowie klas: II TI i IV TEH włączyli się do ogólnopolskiej akcji społecznej „Mamy Niepodległą”.  Przedsięwzięcie, którego pomysłodawcą  jest Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, ma na celu dzielenie się radością związaną ze Świętem Niepodległości. W ramach akcji można bezpłatnie wysyłać specjalne kartki z życzeniami i wyrazami pamięci. Czcimy  naszych bohaterów narodowych, dzięki którym żyjemy w wolnej Polsce, ale nie zapominamy również o tych, którzy dziś dbają o nasze bezpieczeństwo. Dlatego nasi uczniowie wysłali kartki z podziękowaniami, które skierowali do Obrońców Granic. Uważamy, że jest to forma promowania patriotyzmu.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji; kartki można odebrać u p. Wioletty Ziemnickiej.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.