ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Dla Obrońców Granic Niepodległej

2 grudnia 2021

Uczniowie klas: II TI i IV TEH włączyli się do ogólnopolskiej akcji społecznej „Mamy Niepodległą”.  Przedsięwzięcie, którego pomysłodawcą  jest Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, ma na celu dzielenie się radością związaną ze Świętem Niepodległości. W ramach akcji można bezpłatnie wysyłać specjalne kartki z życzeniami i wyrazami pamięci. Czcimy  naszych bohaterów narodowych, dzięki którym żyjemy w wolnej Polsce, ale nie zapominamy również o tych, którzy dziś dbają o nasze bezpieczeństwo. Dlatego nasi uczniowie wysłali kartki z podziękowaniami, które skierowali do Obrońców Granic. Uważamy, że jest to forma promowania patriotyzmu.

      Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji; kartki można odebrać u p. Wioletty Ziemnickiej.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
669589
Wizyty dziś: 28
Wizyty wczoraj: 297
Wizyty w tym miesiącu: 6807
Wizyty w tym roku: 41552
Wszystkie wizyty: 669589
Odsłony dziś: 56
Wszystkie odsłony: 3691072
Użytkownicy on-line: 6

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content