ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

„Historia Policji Państwowej. Czy wiecie, że …”

20 grudnia 2021

W tym miesiącu spotykamy się po raz 12 z ciekawostkami historycznymi z życia Policji Państwowej. Chciałbym przedstawić uczennice, które przez cały rok wyszukiwały, opracowywały i prezentowały najciekawsze wydarzenia historyczne związane z funkcjonariuszami Policji w II Rzeczypospolitej. Zespół redakcyjny tworzą: Patrycja Krzemińska i Weronika Bors z klasy 2 TLp.

Kończymy pierwszy rok naszej pracy a od stycznia czytajcie nasze kolejne materiały. A w związku ze zbliżającymi się Świętami, też coś dla podniebienia. Zobaczcie, jakie bywały najpopularniejsze potrawy Wigilijne i w jaki sposób były przygotowywane. Przepisy te i wiele innych możecie wyszukać w międzywojennej prasie, zwłaszcza „kresowej”.
Leszek Stępień.

 

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian
Statystyka odwiedzin
632764
Wizyty dziś: 27
Wizyty wczoraj: 294
Wizyty w tym miesiącu: 4727
Wizyty w tym roku: 4727
Wszystkie wizyty: 632764
Odsłony dziś: 70
Wszystkie odsłony: 3341577
Użytkownicy on-line: 2

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content