Christmas Escape Room

21 grudnia 2021

W dniu 15.12.2021r. po raz kolejny odbył się w naszej szkole konkurs języka angielskiego – Christmas Escape Room.  Poprzedni rok zmusił wszystkich nauczycieli do zweryfikowania swojego sposobu uczenia i dostosowania lub stworzenia wielu materiałów, które nadawałyby się do pracy on-line. Właśnie z takiej formule konkurs ten odbył się  w zeszłym roku. Ponieważ taka forma  bardzo się spodobała, również w tym roku uczniowie starali się rozwiązać zadania gramatyczne i zagadki kulturowe przed ekranami komputera. Konkurs składał się z 5 zagadek, po rozwiązaniu każdej z nich, uczniowie otrzymali zestaw ozdób choinkowych, które na końcu wykorzystali do udekorowania choinki. Najlepszą znajomością języka angielskiego wykazali się uczniowie klasy 1 TI – Kacper Maj i Mateusz Siurnik. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy za rok.

Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzmy Merry Christmas and a Happy New Year!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.