Konkurs Wiedzy o Regionie

25 stycznia 2022

Nasza Mała Ojczyzna… nie tylko urokliwe centralne „serce” Polski, ale także ciekawe miejsca dziedzictwa kulturowego stanowiące zapis żywej historii Polski. Konkurs Wiedzy o Regionie zawsze cieszy się w naszej szkole dużym zainteresowaniem. W piątek 21 stycznia 2022 roku do rywalizacji zgłosiło się 23 uczestników. Uczniowie z uwagą i skupieniem odpowiedzieli na kilkanaście testowych pytań. Konkurs przyniósł organizatorom miłą niespodziankę – nasi miłośnicy regionu doskonale orientują się w tematach dotyczących historii białobrzeskiej ziemi. Ostatecznie wyłonili się zwycięzcy, którym serdecznie gratulujemy! Podziękowania należą się wszystkim uczestnikom, którzy odważnie stanęli do rywalizacji, a także wychowawcom, jak zawsze skutecznie motywującym swoich podopiecznych do udziału w takich formach własnego rozwoju. A na dobry, nowy rok…bonus: każdy otrzymał folder Starostwa Powiatowego w Białobrzegach z zawartym wewnątrz kalendarzem!

Dziękujemy i zachęcamy do poznawania piękna naszego regionu- (organizatorzy: A. Berlińska, J. Jarząbek, M. Śliwa). Oto laureaci:

I miejsce:

Przemysław Piotrowski z klasy III A p BS.

II miejsce (ex aequo)

Piotr Niewola I TL