ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Wyniki IV edycji szkolnego konkursu „Wiedzy o Policji”

6 marca 2022

Zakończyliśmy IV edycję szkolnego konkursu „Wiedzy o Policji”. W tym roku, w zmaganiach z pytaniami konkursowymi, wzięło udział 13 zawodników ze wszystkich klas policyjnych. Uczestnicy wykazali się bardzo rozległą wiedzą z zakresu funkcjonowania Policji, rozwiązując typowe pytania obowiązujące kandydatów do służby w tej formacji. Pierwszy raz w historii naszego konkursu, konieczne stało się przeprowadzenie dogrywki. Jednak i dodatkowe pytania nie wyłoniły jednego zwycięzcy. Dlatego też, w tegorocznej, IV edycji szkolnego konkursu „Wiedzy o Policji”, przedstawiam laureatów, którymi są:

– Aleksandra Bukowska         klasa 1 TLp
– Kiljańska Magdalena           klasa 3 TELg
– Szewczyk Weronika             klasa 3 TELg

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
684477
Wizyty dziś: 296
Wizyty wczoraj: 473
Wizyty w tym miesiącu: 1896
Wizyty w tym roku: 56440
Wszystkie wizyty: 684477
Odsłony dziś: 1150
Wszystkie odsłony: 3826477
Użytkownicy on-line: 9

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content