ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Muzeum Policji przy Komendzie Głównej Policji w Warszawie. Część 1.

20 kwietnia 2022

Kolejny raz, dzięki uprzejmości naszych przyjaciół z Muzeum Policji w Warszawie, mieliśmy możliwość spotkać się z podinspektorem Krzysztofem Musielakiem i młodszym inspektorem Robertem Horoszem. Podczas wizyty, przekazaliśmy serdeczne podziękowania za dotychczasową współpracę i pomoc Muzeum w realizacji naszych projektów historycznych. Oficjalne wręczenie podziękowań nie obyło się bez wielu zabawnych sytuacji, co widać także na zdjęciach. Pan Dyrektor Krzysztof Musielak, złożył gratulacje naszym zwyciężczyniom ubiegłorocznej edycji konkursu „Policjanci w służbie historii” i mocno wierzy w tegoroczne zwycięstwo. Jak zwykle, podczas pobytu w Muzeum, nie obyło się bez niespodzianki. Mieliśmy możliwość, jako pierwsi, zwiedzić nową wystawę związaną z tragedią w Katyniu, Ostaszkowie i Miednoje. Materiał fotograficzny z całego pobytu w Muzeum Policji, z uwagi na jego obszerność, zaprezentujemy w kolejnych, tematycznych częściach. Teraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z części oficjalnej oraz nowo otwartej wystawy katyńskiej.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
698585
Wizyty dziś: 211
Wizyty wczoraj: 368
Wizyty w tym miesiącu: 3441
Wizyty w tym roku: 70548
Wszystkie wizyty: 698585
Odsłony dziś: 1077
Wszystkie odsłony: 3920494
Użytkownicy on-line: 6

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content