Muzeum Policji przy Komendzie Głównej Policji w Warszawie. Część 1.

20 kwietnia 2022

Kolejny raz, dzięki uprzejmości naszych przyjaciół z Muzeum Policji w Warszawie, mieliśmy możliwość spotkać się z podinspektorem Krzysztofem Musielakiem i młodszym inspektorem Robertem Horoszem. Podczas wizyty, przekazaliśmy serdeczne podziękowania za dotychczasową współpracę i pomoc Muzeum w realizacji naszych projektów historycznych. Oficjalne wręczenie podziękowań nie obyło się bez wielu zabawnych sytuacji, co widać także na zdjęciach. Pan Dyrektor Krzysztof Musielak, złożył gratulacje naszym zwyciężczyniom ubiegłorocznej edycji konkursu „Policjanci w służbie historii” i mocno wierzy w tegoroczne zwycięstwo. Jak zwykle, podczas pobytu w Muzeum, nie obyło się bez niespodzianki. Mieliśmy możliwość, jako pierwsi, zwiedzić nową wystawę związaną z tragedią w Katyniu, Ostaszkowie i Miednoje. Materiał fotograficzny z całego pobytu w Muzeum Policji, z uwagi na jego obszerność, zaprezentujemy w kolejnych, tematycznych częściach. Teraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z części oficjalnej oraz nowo otwartej wystawy katyńskiej.