ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Udział w Targach Edukacyjnych w Hali Spartakus w Grójcu

29 kwietnia 2022

We wtorek 26 kwietnia br. uczestniczyliśmy w Targach Edukacyjnych zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 2 im. J. Wybickiego w Grójcu. Była to świetna okazja do zaprezentowania oferty kształcenia w naszej szkole uczniom klas VIII szkół podstawowych z terenu Powiatu Grójeckiego. Nasi uczniowie: Aleksandra Dulińska, Jakub Piwowarczyk, Krystyna Biało oraz Tereza Krochak z ogromnym zaangażowaniem zapoznawali zainteresowanych ósmoklasistów z kierunkami kształcenia, perspektywami zawodowymi po ukończeniu danego technikum i branżowej szkoły I stopnia, możliwościami odbywania zagranicznych praktyk zawodowych i wyjazdów kulturowych w ramach Programu ERASMUS+, ofertą zajęć pozalekcyjnych i różnymi ciekawostkami z życia naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że zaciekawiliśmy ósmoklasistów i od września staną się częścią naszej społeczności szkolnej.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
698571
Wizyty dziś: 197
Wizyty wczoraj: 368
Wizyty w tym miesiącu: 3427
Wizyty w tym roku: 70534
Wszystkie wizyty: 698571
Odsłony dziś: 1016
Wszystkie odsłony: 3920433
Użytkownicy on-line: 3

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content