ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Wycieczka do Torunia w ramach programu „Poznaj Polskę”

10 maja 2022

   

 

 

W dniu 29 kwietnia 2022 roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach uczestniczyli w wycieczce do Torunia zrealizowanej w ramach programu „Poznaj Polskę” dofinansowanego przez Ministra Edukacji i Nauki. W wycieczce uczestniczyło 56 uczniów z klas III TEL, III TŻE i III TLH.

Program  wycieczki był bardzo interesujący. Uczniowie zwiedzili z przewodnikiem Stare Miasto. Młodzież mogła zmierzyć się z krzywą wieżą, poznać historię miasta i podziwiać piękne, zabytkowe kamienice. Uczniowie poznali również toruńskie losy Mikołaja Kopernika zwiedzając Dom Mikołaja Kopernika.

W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, uczniowie mogli oglądać wystawy interaktywne z wielu dziedzin, takich jak fizyka, astronomia, biologia czy muzyka. Zabawa dostarczyła uczestnikom wielu pozytywnych emocji i poszerzyła ich wiedzę.

Uczestniczyliśmy w warsztatach w Muzeum Toruńskiego Piernika, gdzie młodzież miała okazję wysłuchać barwnej opowieści o piernikach oraz samemu wyrobić i upiec swoje pierniczki. Podróż do domu upłynęła nam w miłej atmosferze.

Wycieczka dostarczyła wielu wrażeń i pozwoliła na integrację młodzieży.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
684486
Wizyty dziś: 305
Wizyty wczoraj: 473
Wizyty w tym miesiącu: 1905
Wizyty w tym roku: 56449
Wszystkie wizyty: 684486
Odsłony dziś: 1231
Wszystkie odsłony: 3826558
Użytkownicy on-line: 5

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content