ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Multum wrażeń (nie tylko) w Multikinie

21 maja 2022

W środę 18 maja my – chłopaki z klasy II TI – uczestniczyliśmy w integracyjnej wycieczce do Radomia. Opiekowały się nami p. Anna Boczkowska i p. Wioletta Ziemnicka.

W drodze do Multikina zatrzymaliśmy się we Wsoli, żeby poznać postać wybitnego pisarza i dramaturga – Witolda Gombrowicza. Zatopiony w zieleni pałacyk, w którym mieści się muzeum pisarza, prezentował się dziś wyjątkowo pięknie, ale nie mogliśmy go długo podziwiać: w Radomiu czekał na nas seans filmowy. Bohater filmu, który wybraliśmy, pokonywał niebezpieczeństwa związane z alternatywnymi światami. To były dla nas prawdziwie ekstremalne przeżycia!

Na tym jednak nie koniec wrażeń. Pani Wioletta przeprowadziła nas szlakiem żeliwnych odlewów wyrobów radomskiego przemysłu. Zwróciliśmy też uwagę na bardzo ciekawą fontannę – 3 kule skąpane w wodzie (ciekawe, jakie zjawiska fizyczne ilustrują).

To była nasza pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wycieczka. Kolejne będą z pewnością równie ekscytujące!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
684487
Wizyty dziś: 306
Wizyty wczoraj: 473
Wizyty w tym miesiącu: 1906
Wizyty w tym roku: 56450
Wszystkie wizyty: 684487
Odsłony dziś: 1260
Wszystkie odsłony: 3826587
Użytkownicy on-line: 3

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content