Powiatowy Dzień Matki

24 maja 2022

Dnia 20 maja 2022r. w Hali Sportowej w Białobrzegach, odbył się koncert Alicji Majewskiej z okazji Dnia Matki, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe.

Wszystkie Panie,  Mamy, Dziewczyny i Dziewczynki przybywające na to widowisko, zostały przed wejściem przywitane przez młodzież z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych, która wręczała  ‘’nieco zaskoczonym”  –  słodkie upominki.

Wszystkie produkty zostały przygotowane przez uczniów w pracowni gastronomicznej ZSP z naturalnych surowców, pod bacznym okiem nauczycieli przedmiotów zawodowych. Do odpowiednio zapakowanych muffinek zostały dołączone życzenia dla Mam  – w formie kartki z kalendarza, opatrzonej w logo Starostwa i ZSP, oraz podpisami organizatorów i sponsorów.

Młodzież bardzo chętnie włączyła się w przygotowania 500 sztuk słodkich upominków –  to dar serca dla tych najbardziej KOCHANYCH = NASZYCH MAM!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Wszystkie odsłony: 3920369

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.