ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Nasi Wolontariusze w Publicznym Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach

13 czerwca 2022

1 czerwca 2022 roku grupa Wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu „Iskierki” uczestniczyła w pikniku z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanym w zaprzyjaźnionym z nami przedszkolu. Dziewczęta z klasy 1THR: Karolina Pełka, Kamila Fołtyn, Amelia Zielińska, Patrycja Oktabowicz, Oliwia Kacprzak, Emilia Sęk, Wiktoria Jankowska, Patrycja Woźniak, Zuzanna Trześniewska i Dominika Zaranek doskonale spisały się w rolach animatorek w przedszkolu. Takie spotkania powodują, iż młodzież może przenieść się do beztroskich przedszkolnych lat, a jednocześnie umilić czas najmłodszym. Dziękujemy Dyrekcji i Opiekunom przedszkola za zaproszenie, a my- jako grupa Wolontariatu cieszymy się, że mogliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym. W tym szczególnym dniu życzymy młodszym i starszym dzieciom nieustającej radości.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
698585
Wizyty dziś: 211
Wizyty wczoraj: 368
Wizyty w tym miesiącu: 3441
Wizyty w tym roku: 70548
Wszystkie wizyty: 698585
Odsłony dziś: 1079
Wszystkie odsłony: 3920496
Użytkownicy on-line: 7

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content