Uroczyste pożegnanie absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia

26 czerwca 2022

Cofnijmy się na chwilę do przeszłości… 1 września 2019 roku, odświętna i przejęta, liczna grupa młodzieży przekracza próg nowej szkoły, która na długie trzy lata stanie się dla nich drugim domem. 24 czerwca 2022 roku, Ci sami młodzi ludzie po raz ostatni spotykają się w murach szkoły, aby odebrać świadectwa ukończenia Branżowej Szkoły I Stopnia. Tę wyjątkową uroczystość uświetniła obecność zaproszonych gości w osobach Starosty Powiatu Białobrzeskiego Pana Sylwestra Korgula, Naczelnika Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Pani Grażyny Wieteski.

Pani Dyrektor Iwona Matysiak przywitała zebranych. Następnie głos zabrał Pan Starosta – Sylwester Korgul podkreślając, jak ważny etap w życiu absolwentów właśnie się zakończył. Najlepszym absolwentem Branżowej Szkoły I stopnia na podbudowie szkoły podstawowej okazał się być Wiktor Pośnik, a na podbudowie gimnazjum Patryk Mrowiński.  Obaj otrzymali statuetkę i nagrodę. Należą się im szczególne słowa uznania. Gratulujemy również sukcesu wszystkim tegorocznym absolwentom, a szczególnie tym którzy osiągnęli dobre wyniki w nauce i otrzymali nagrodę. Po długim i trudnym roku pracy  nastąpił  wyczekiwany finisz…

Swoje koleżanki i kolegów pożegnali przedstawiciele klas drugich. Na zakończenie słowa podziękowania dla Dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i rodziców wystosowali przedstawiciele klas trzecich.

Koniec to początek nowego…  Życzymy sukcesów w dorosłym życiu!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Wszystkie odsłony: 3920360

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.