ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Zawodowcy wyruszają do słonecznej Bułgarii w ramach Akredytacji Erasmusa ☀️😎

25 lipca 2022
🙋🏼‍♂️3драсти !Hello! Cześć! 🙋🏼‍♀️Witamy Was wszystkich!
Rozpoczynamy kolejną, wspaniałą podróż – kierunek Bułgaria, aby doskonalić swoje umiejętności zawodowe!🇧🇬🤩🌍

📌20 lipca w Zieloną Podróż busami wyrusza część naszej grupy 🚍
Przemierzając niemal 1000 kilometrów docieramy do Serbii 🇷🇸🫣 gdzie zaplanowany był przystanek. Pomimo wielu trudności, długiego postoju na granicy – uśmiech towarzyszył nam przez cały czas 😃 Po pysznym śniadaniu 🌭🥪🍳ruszamy dalej – kolejne 1000 km – dla nas to niesamowita przygoda, przy tym bardzo bezpieczna, z super kierowcami 🚌😊 O godz. 22 dotarliśmy do naszego hotelu w Primorsku. Zakwaterowaliśmy się w pięknych pokojach i czekaliśmy na drugą grupę, która leciała samolotem✈️🛬
📌 Dzień później – 21 lipca w podróż samolotem szykuje się druga część grupy 🛫🗒🖋Lotnisko Modlin jest pierwszym punktem odhaczonym na naszej liście. Wielu z nas odbyło swój pierwszy lot – pozytywnym emocjom nie było końca 😍😱 
Lądujemy w Burgas, skąd dzieli nas jedynie krótka podróż do miejsca zakwaterowania🛬🏨
Wyspani, gotowi podbijać świat 💪 ruszamy na spotkanie z naszymi pracodawcami 🧑🏼‍🍳🤵🏻‍♀️ Szeroki uśmiech, z jakim nas przywitano tutaj towarzyszył wszystkim przez całe spotkanie 😁
Zapoznaliśmy się zasadami BHP oraz panującymi w hotelu oraz restauracji normami 📊🤯
Przydzieleni na poszczególne stanowiska w hotelu Forest Beach oraz Les Magnolias, nie mogliśmy doczekać się kolejnego dnia 🌅🏞 Życie to są tylko chwile, czerpiemy z nich co najlepsze 🤩 Rozpoczynamy przygodę, która nigdy nie była dana nam w snach… 🥹✨
 
AKREDYTACJA ERASMUSA
Technik żywienia i technik hotelarstwa
 
BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
698573
Wizyty dziś: 199
Wizyty wczoraj: 368
Wizyty w tym miesiącu: 3429
Wizyty w tym roku: 70536
Wszystkie wizyty: 698573
Odsłony dziś: 1035
Wszystkie odsłony: 3920452
Użytkownicy on-line: 4

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content