ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

3 września 2022

Początek roku szkolnego jest momentem skupiającym w sobie wiele różnych oczekiwań nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców. To także czas planów, postanowień i zmian. 1 września 2022 roku, w obecności przedstawicieli organu prowadzącego szkołę, Pana Sylwestra Korgula – Starosty Białobrzeskiego, Pana Bartłomieja Kowalczyka – Wicestarosty Białobrzeskiego, Pana Stanisława Kośli – Prezes PCK w  Białobrzegach oraz Pani Agnieszki Fołtyn – Przewodniczącej Rady Rodziców, jak również rodziców uczniów, uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, Starosta Białobrzeski – Pan Sylwester Korgul złożył na ręce Pani Jolanty Babik powołanie na dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Pan Starosta, w słowach skierowanych do Pani dyrektor, nauczycieli, pracowników, uczniów oraz ich rodziców wyraził nadzieję na owocny rok szkolny, życzył wszystkim motywacji i zapału do pracy oraz nauki. 

Po wystąpieniu Pana Starosty, głos zabrała Pani dyrektor Jolanta Babik, która podziękowała za powierzenie tak ważnej funkcji oraz zapewniła, że wspólnie, jako społeczność szkolna, podołamy wszelkim obowiązkom. Pani dyrektor serdecznie powitała w nowym roku szkolnym pierwszoklasistów,  którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole oraz uczniów klas starszych, jak również  nauczycieli i pracowników szkoły, życząc wszystkim dużo  siły, wytrwałości w dążeniu do celu oraz spokoju na ten nowy rok szkolny.

W dalszej części uroczystości, uczniowie wyróżniający się z klas promowanych po wakacyjnych praktykach zawodowych, otrzymali świadectwa oraz nagrody. Serdecznie wszystkim gratulujemy, Pani dyrektor życzymy wytrwałości w kierowaniu szkołą, nauczycielom cierpliwości, rodzicom spokoju, a uczniom nadziei, że wakacje tuż, tuż…

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
789154
Wizyty dziś: 643
Wizyty wczoraj: 947
Wizyty w tym miesiącu: 16579
Wizyty w tym roku: 16579
Wszystkie wizyty: 789154
Odsłony dziś: 2042
Wszystkie odsłony: 4519422
Użytkownicy on-line: 4

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content