ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Wzięliśmy udział w rajdzie „Szlakiem historii Białobrzegów i okolicy”

12 września 2022

W dniu 9 września 2022r. członkowie Koła Turystycznego  – 45 osób – wzięli udział w grze miejskiej i marszach na orientację. Uczniowie poznawali piękno i walory krajoznawczo-turystyczne Białobrzegów i okolicy. Na początku, po przeszkoleniu przez Panią Wiolettę Ziemnicką, wyruszyliśmy na trasę gry miejskiej. Poszukiwaliśmy punktów zaznaczonych na planie miasta, odpowiadaliśmy na pytania z historii Białobrzegów oraz dopasowywaliśmy zdjęcia do właściwych miejsc .

Drugi etap to zawody na orientację po lesie. Poszukiwaliśmy lampionów z kodami. Tutaj mogliśmy wykazać się znajomością czytania mapy i orientacji w terenie.   Na trasę wyruszyły również nasze opiekunki: Pani Wioletta Ziemnicka i Pani Agnieszka Malczewska. 

Kto wygrał – dowiemy się wkrótce.

Imprezę zorganizowało Białobrzeskie Towarzystwo Kulturalne w ramach projektu „Odkryj dziedzictwo Ziemi Białobrzeskiej”. Patronat nad rajdem objął Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi Pan Adam Bolek.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie do udziału w projekcie.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
789155
Wizyty dziś: 644
Wizyty wczoraj: 947
Wizyty w tym miesiącu: 16580
Wizyty w tym roku: 16580
Wszystkie wizyty: 789155
Odsłony dziś: 2045
Wszystkie odsłony: 4519425
Użytkownicy on-line: 3

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content