Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Pomarańczowa Energia Białobrzegi z udziałem naszych Wolontariuszy

20 września 2022

Pomarańczowa Energia to projekt organizowany przez Fundację Koalicja dla Młodych, wpierany z Programu Aktywni Obywatele-Fundusz Krajowy. Pomarańczowa Energia zajmuje się tematem Stop przemocy w rodzinie. W niedzielę 18 września 2022 roku w hali sportowej przy PSP im. KEN w Białobrzegach odbył się  festyn,  podczas którego miały miejsce akcje i działania, by zebrać pieniądze na projekty powstrzymujące przemoc w rodzinie. W tym wydarzeniu wzięli udział również nasi wolontariusze, którzy pomagali przy zbiórkach do puszek oraz w obsłudze stoisk.

Wyrażamy radość, że kolejny raz możemy działać na rzecz lokalnej społeczności i tym samym pomagać, w myśl zasady: „Pomaganie ma sens!”.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
996501
Wizyty dziś: 267
Wizyty wczoraj: 541
Wizyty w tym miesiącu: 13736
Wizyty w tym roku: 27709
Wszystkie wizyty: 996501
Odsłony dziś: 3704
Wszystkie odsłony: 7505702
Użytkownicy on-line: 9

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl