SPRZĄTANIE ŚWIATA 2022

21 września 2022

Wobec ogromu bezrefleksyjnego śmiecenia czas powiedzieć głośno: wszystkie śmieci, na całym świecie są nasze; te porzucone przez człowieka w naturze i te posprzątane przez człowieka. Innych na naszej Planecie nie ma.

Nasza szkoła kolejny już raz zaangażowała się w akcję Sprzątania Świata. Uczniowie pod opieką nauczycieli udali się posprzątać swój kawałek świata: klasa 3THR po opieką pani Katarzyny Marchewki, klasa  3TI pod opieką pani Anny Boczkowskiej, klasa 1TLp pod opieką pana Artura Ośki oraz klasa 3TLp pod opieką pani Marty Jaworskiej.

Należy jednak pamiętać, że w naszych działaniach nie chodzi o to, aby cały czas sprzątać, ale o to aby śmiecący przestali śmiecić. Ale to zależy już od nas.

I tak jak śpiewał Wojciech Młynarski: „Posprzątajmy sobie w głowach, by nie śmiecić więcej”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej akcji i zachęcamy do nie śmiecenia.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.