ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2022

21 września 2022

Wobec ogromu bezrefleksyjnego śmiecenia czas powiedzieć głośno: wszystkie śmieci, na całym świecie są nasze; te porzucone przez człowieka w naturze i te posprzątane przez człowieka. Innych na naszej Planecie nie ma.

Nasza szkoła kolejny już raz zaangażowała się w akcję Sprzątania Świata. Uczniowie pod opieką nauczycieli udali się posprzątać swój kawałek świata: klasa 3THR po opieką pani Katarzyny Marchewki, klasa  3TI pod opieką pani Anny Boczkowskiej, klasa 1TLp pod opieką pana Artura Ośki oraz klasa 3TLp pod opieką pani Marty Jaworskiej.

Należy jednak pamiętać, że w naszych działaniach nie chodzi o to, aby cały czas sprzątać, ale o to aby śmiecący przestali śmiecić. Ale to zależy już od nas.

I tak jak śpiewał Wojciech Młynarski: „Posprzątajmy sobie w głowach, by nie śmiecić więcej”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej akcji i zachęcamy do nie śmiecenia.

Samorząd Uczniowski

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
789153
Wizyty dziś: 642
Wizyty wczoraj: 947
Wizyty w tym miesiącu: 16578
Wizyty w tym roku: 16578
Wszystkie wizyty: 789153
Odsłony dziś: 2034
Wszystkie odsłony: 4519414
Użytkownicy on-line: 3

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content